Πρόσκληση Οικονομικής Επιτροπής 13/09/2021
09/09/2021

Καλείστε σε τακτική  συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 13-09-2021, ημέρα Δευτέρα  και ώρα  09.30  π.μ. στο Δημοτικό Κατάστημα στο Καναλλάκι, με το παρακάτω θέμα ημερήσιας διάταξης:

1. Ψήφιση Οργανισμού Εσωτερικής Υπηρεσίας του Δ.Λ.Τ. Πάργας.θ
  2. 1η  Αναμόρφωση  προυπ/σμού  Δ.Λ.Τ  οικον.έτους 2021».
  3. Έγκριση τριμηνιαίας έκθεσης εκτέλεσης του προυπολογισμού εσόδων-δαπανών  έτους 2021 β΄τρίμηνο
  4. Έγκριση  πρακτικών δημοπρασίας  για  την εκμίσθωση    δημοτικής   έκτασης στην θέση  "ΚΛΙΜΑΤΙ" της T.K.  Λούτσας του Δήμου Πάργας .
  5. Έγκριση  πρακτικών δημοπρασίας  για  την εκμίσθωση δημοτικής έκτασης  στην πλατεία ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ .
  6. Έγκριση  πρακτικών δημοπρασίας  για  την εκμίσθωση ιδιόκτητων. εκτάσεων για την δημιουργία (πάρκινγκ ) στην  κοινότητα Καναλλακίου
  7. Πρόσληψη προσωπικού με σύμβαση διάρκειας 2 μηνών.
  8. Αναγκαιότητα ανάθεσης παροχής υπηρεσιών  για την συντήρηση –επισκευή γεώτρησης τ.κ. Καστρίου.
  9. Έγκριση παραγραφής αξιώσεων προμηθευτών τρίτων (πλην προσωπικού)
  10. Έγκριση πληρωμής φόρου εισοδήματος
  11. Έγκριση μελετών για συμβάσεις ύδρευσης