ΕΛ ΕΝ
Προκηρύξεις
Έκδοση προσωρινών αποτελεσμάτων Πρόσληψης προσωπικού καθαριότητας σχολικών μονάδων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου και χρόνος διεξαγωγής ενστάσεων
28/08/2020

Ο Δήμος Πάργας ανακοινώνει  την ανάρτηση των προσωρινών αποτελεσμάτων που έγινε την Παρασκευή 28/8/20, σχετικά με την διαδικασία πρόσληψης προσωπικού καθαριότητας σχολικών μονάδων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου.

Οι ενστάσεις  θα γίνουν δεκτές σύμφωνα με την εγκύκλιο ατελώς 2 εργάσιμες ημέρες μετά την έκδοση των προσωρινών πινάκων, δηλαδή έως και την Τρίτη 1/9/20 ηλεκτρονικά στο email info@dimospargas.gr.

Oι οριστικοί πίνακες θα ανακοινωθούν μετά την εξέταση των ενστάσεων.

Αναλυτικά οι πίνακες κατάταξης με βάση τις δηλώσεις προτίμησης των υποψηφίων σε θέσεις μερικούς ή πλήρους απασχόλησης είναι

Πίνακας Κατάταξης Δήμου Πάργας 8233 Μερικής Απασχόλησης

Πίνακας Κατάταξης Δήμου Πάργας 8233 Πλήρους Απασχόλησης