Πρόσκληση Οικονομικής Επιτροπής 27/07/2021
24/07/2021

Καλείστε σε τακτική  συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 27-07-2021, ημέρα Τρίτη  και ώρα  10.30 π.μ.  στο Δημοτικό Κατάστημα στο Καναλλάκι, με το παρακάτω θέμα ημερήσιας διάταξης:

1. ΕΓΚΡΙΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ ΟΜΒΡΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΠΑΡΓΑΣ»
  2. .Έγκριση Πρωτοκόλλου Οριστικής Παραλαβής του έργου: «ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ ΔΡΟΜΩΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΑΝΩ ΣΚΑΦΙΔΩΤΗΣ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ»
  3. Έγκριση Πρωτοκόλλου Οριστικής Παραλαβής του έργου: «ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΔΙΚΤΥΟ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΣΕ ΑΓΩΓΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ 5 η ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΔΟ Δ.Δ. ΠΑΡΓΑΣ»
  4. Έγκριση Πρωτοκόλλου Οριστικής Παραλαβής του έργου: «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΓΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ 5 ης Ε.Ο. ΣΤΗΝ ΠΑΡΓΑ (ΔΥΟ ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΕΞΑΜΕΝΗ) ΚΑΙ Τ.Κ. ΛΟΥΤΣΑΣ (ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΟΙΚΙΣΜΟΥ»
  5. Έγκριση Πρωτοκόλλου Οριστικής Παραλαβής του έργου: «ΣΥΝΔΕΣΗ ΓΕΩΤΡΗΣΗΣ (ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ) ΜΕ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΙΚΤΥΟ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Δ.Ε ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ»
  6. Έγκριση Πρωτοκόλλου Οριστικής Παραλαβής του έργου: «ΑΝΑΠΛΑΣΕΙΣ- ΠΕΡΙΦΡΑΞΕΙΣ- ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΧΑΡΕΣ- ΑΘΛΗΤΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ»
  7. Έγκριση Πρωτοκόλλου Οριστικής Παραλαβής του έργου: «ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ Δ.Ε. ΦΑΝΑΡΙΟΥ»
  8. ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΣ ΟΡΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ , ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΕ ΤΙΤΛΟ : «Καταφύγιο αδέσποτων ζώων συντροφιάς Δήμου Πάργας».
  9. ΕΓΚΡΙΣΗ ΔΑΠΑΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
  10. ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΙΡΕΤΩΝ